KLUB SPORTOWY "Cech Piekarzy" Radom

Rok po reaktywacji Cechu, nasza drużyna piłkarska, jeszcze jako zupełnie "amatorska", wzięła udział w X Mistrzostwach Polski Piekarzy w Piłce Nożnej, które w 2005 roku odbywały się w Brzegu. Zapłaciliśmy "frycowe", zajmując VII-me, przedostatnie miejsce w tabeli. Ale już w 2006 roku, na turnieju w Nowym Sączu stanęliśmy na podium, zajmując miejsce III-cie.

W 2007roku Cech Piekarzy w Radomiu, przy pomocy finansowej głównego sponsora - firmy Ireks Prokopowicz oraz Prezydenta Miasta Radomia, był organizatorem XII MPPwPN. Dwudniowe piłkarskie święto polskich piekarzy zgromadziło sześć drużyn.

A oto laureaci XII Mistrzostw Polski piekarzy w Piłce Nożnej:

  1. Częstochowa
  2. Radom
  3. Nowy Sącz
  4. Lesaffre (Wołczyn) 
  5. Polmarkus (Katowice) 
  6. Diamant Stradunia

W finale turnieju, po burzliwej dogrywce i rzutach karnych nasi zawodnicy musieli uznać wyższość drużyny z Częstochowy i w sumie zajęliśmy II-gie miejsce. W tym samym roku, zgłosiliśmy drużynę do rozgrywek okręgowych, przez co zostaliśmy "zawodowcami", zarejestrowanymi w Okręgowym Związku Piłki Nożnej jako drużyna o nazwie: "Cech Piekarzy" Radom. Przyjęliśmy barwy żółto-niebieskie. Władze klubu stanowią: prezes- Jarosław Gajda, v-ce prezes -Tadeusz Fogiel, v-ce prezes Lucjan Odzimek. Trener i kierownik drużyny - Lucjan Odzimek.

Więcej o drużynie na stronie: www.cechradom.pl

Sponsorzy:

Cech Piekarzy w Radomiu
Ireks
Gajda
Fogiel
Piłat

Galeria zdjęć